Razem z naszymi lektorami od 2003 roku staramy się zapewnić Państwu najlepszą jakość kursów językowych.

Paweł Pałka

Bartłomiej Janicki

Małgorzata Matuszak

Katarzyna Jurkowska

Paweł Pałka

wspólnik
dyrektor szkoły
tel. 22 629 45 88

Absolwent matury międzynarodowej w III LO w Gdyni, ukończył stosunki międzynarodowe na Uniwersytecie Warszawskim, stypendysta Goldman Sachs Global Leaders Program, inicjator wielu projektów pozarządowych w ramach Grupy Wyszehradzkiej, organizator licznych projektów międzynarodowych, współzałożyciel i wiceprezes Fundacji Inicjatyw Międzynarodowych i Obywatelskich "Centrum Europy", współzałożyciel Szkoły Językowej "Centrum Europy", prezes zarządu JP Solutions Sp. z o.o.

Pasjonat języków obcych, miłośnik kultury Węgier.

Bartłomiej Janicki

wiceprezes zarządu JP Solutions