Centrum Europy - profesjonalne kursy językowe mało znanych języków

Niezwykłe języki europejskie. Autorskie programy dydaktyczne. Szeroka oferta kursów specjalistycznych i tłumaczeń.

Centrum Europy to więcej niż szkoła językowa. Nauka języków obcych to nasza specjalność. W Centrum Europy w Warszawie możesz zapisać się na kurs z wybranego języka, którego zawsze chciałeś się nauczyć lub którego znajomość może okazać się pomocna w kontaktach zawodowych. Uczymy języków europejskich i orientalnych, stosując przy tym autorskie programy dydaktyczne. Kursy językowe organizujemy się już od ponad 15 lat. Zajmujemy się również realizacją międzynarodowych i lokalnych projektów z zakresu kultury i edukacji językowej.

Szwedzki, norweski, fiński, niderlandzki, czeski czy chorwacki? Potrzebna Ci znajomość któregoś z wymienionych języków? Skorzystaj z naszej pomocy! Specjalizujemy się w nauczaniu mało znanych języków europejskich. W naszym Centrum można też zapisać się na kursy z języków popularnych, w tym angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego. 

Naszym najważniejszym celem jest Państwa zadowolenie. Z tego powodu staramy się traktować każdego słuchacza indywidualnie i zaoferować mu taki tryb nauczania, jaki najbardziej mu odpowiada – indywidualny lub grupowy. W dobieraniu grup wykazujemy się dużą elastycznością i uwzględniamy opinie naszych kursantów. Zajęcia odbywają się regularnie i prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Wszystkie zajęcia prowadzimy w przyjaznej i bezstresowej atmosferze. Nasz zespół stanowią doświadczeni i kompetentni nauczyciele. Wśród nich znajdują się zarówno native speakerzy, jak i polscy lektorzy o wykształceniu lingwistycznym. Nasi nauczyciele posiadają duże doświadczenie w nauczaniu rzadkich języków europejskich.

Posiadamy prawo do prowadzenia kursów i przeprowadzania egzaminów TLCThe European Language Certificate. Są one wykorzystywane do dokumentowania znajomości języka obcego w przypadku aplikowania na wiele stanowisk pracy w służbie cywilnej i turystyce, a także zwalniają z egzaminów z języków nowożytnych na studiach doktoranckich.

O wysokich standardach naszego nauczania świadczy również to, że aż 95% kursantów poleciłoby naszą szkołę, jak wynika z regularnie przeprowadzanych ankiet semestralnych. To dla ogromnie wyróżnienie i jednocześnie duże zobowiązanie.

Centrum Europy to nie tylko szkoła językowa, lecz także biuro tłumaczeń. Wykonujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z każdego języka. Dla naszego działu tłumaczeń pracuje ponad 80 tłumaczy z kilkunastu państw, położonych na trzech kontynentach. Współpraca z specjalistami z Polski i zagranicy gwarantuje wysoką jakość naszych usług tłumaczeniowych.

Zajmujemy się również wynajmem sal – konferencyjnych, szkoleniowych, komputerowych. Nasza szkoła znajduje się w ścisłym centrum Warszawy – na ul. Wspólnej 56.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top