Siedziba szkoły językowej Centrum Europy

Jesteśmy w samym centrum!

Centrum Europy to szkoła językowa i biuro tłumaczeń, które znajduje się w samym centrum Warszawy.

Nasza siedziba mieści w zabytkowej kamienicy przy ul. Wspólnej 56, niedaleko Pałacu Kultury i Nauki oraz Dworca Centralnego. Do naszej szkoły można dojść w 3 minuty od stacji metra Centrum.

Zapraszamy do odwiedzania Centrum Europy. W sekretariacie naszej szkoły mogą Państwo uzyskać szczegółowe informacje o prowadzonych przez nas kursach. Specjalizujemy się w nauczaniu mało znanych języków europejskich: szwedzkiego, norweskiego, fińskiego, duńskiego, niderlandzkiego, czeskiego czy języka chorwackiego

Zapraszamy na wirtualny spacer 3D po naszym ośrodku szkoleniowym w jakości 4K. Po rozpoczęciu spaceru w lewym dolnym rogu można kliknąć ikonkę "View Floor Plan", aby włączyć rzut z góry lub "View Dollhouse", aby uruchomić model 3D ośrodka. Istnieje również możliwość uruchomienia spaceru w technologii VR (Virtual Reality) - ikona w prawym dolnym rogu. Na zewnątrz budynku wykonano trzy panoramy skweru w zdjęciu "360 stopni".