Zapraszamy Państwa do nauki języka duńskiego w trybie online. Zajęcia prowadzone przez Internet dają równie satysfakcjonujące rezultaty jak lekcje stacjonarne. Potwierdzają to nasi słuchacze. W związku z epidemią COVID-19 kursy indywidualne i grupowych w semestrze wiosennym 2020 została przeniesione w tryb online. Nasi słuchacze w przeprowadzonej ankiecie ocenili tę formę zajęć 9 w skali 10, a pracę lektorów i ich zaangażowanie na 9,5.

 

Dlaczego warto wziąć udział w kursie online?

  • Nauka w domu pozwoli na zaoszczędzenie czasu, który wykorzystać na dodatkową naukę języka duńskiego.

  • W zajęciach można wziąć udział w dowolnym miejscu. Potrzebne jest jedynie stabilne łącze internetowe.

  • Nasi lektorzy korzystają ze sprawdzonych platform. Udostępniają na nich dodatkowe materiały i pomoce dydaktyczne przydatne w nauce.

  • Zajęcia online są urozmaicane ciekawymi grami, zadaniami i ćwiczeniami.

  • Lekcje internetowe dają wiele nowych narzędzi na efektywną i przyjemną naukę języka.

 

 

Antoni Dąbrowski
Antoni Dąbrowski

lektor języka: greckiego, włoskiego

Magister filologii klasycznej, który nie zatrzymał się na Ajschylosach i Peryklesach, i opanował biegle język nowogrecki (certyfikat C2 od 2016 roku). Studiował na Uniwersytecie Arystotelesa jako student filologii włoskiej (również ukończonej w stopniu magistra). W trakcie trzyletniego pobytu przejechał Grecję wzdłuż i wszerz, od Jerapetry po Florinę, od Korfu po Aleksandrupolis. Obecnie mieszka w Krakowie z dziewczyną z Grecji - nie przestaje szlifować greczyzny choćby na jeden dzień. W nauczaniu stawia nacisk na leksykę i swobodną komunikację. A w wolnym czasie naciska na pedały swojego sprowadzonego z Grecji roweru.

Katarzyna Dmowska
Katarzyna Dmowska

lektor języka: duńskiego

Ukończyła skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Przez rok uczyła się w Grundtvigs Højskole w Hillerød pod Kopenhagą w Danii. Tłumacz języka duńskiego. Uczy na poziomie podstawowym oraz średnio-zaawansowanym.

Paweł Kaźmierczak
Paweł Kaźmierczak

lektor języka: norweskiego, duńskiego

Magister filologii skandynawskich, specjalność literaturoznawstwo. Wykładowcą języka norweskiego i duńskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Paweł jest też doktorantem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego - przygotowuje rozprawę doktorską o recepcji poezji Wisławy Szymborskiej w Danii, Szwecji i Norwegii.

zapisy / rejestracja

Tak, chcę zapisać się na kurs językowy! Jak mogę to zrobić? JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wybierz jedną z metod zapisu:

  1. Zadzwoń pod numer telefonu 22 629 45 88
  2. Przyjdź do nas (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro)
  3. Napisz do nas maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Wypełnij formularz kontaktowy
 

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top