Skandynawia jest coraz popularniejszym kierunkiem podróży z dla osób wyjeżdżających z naszego kraju, dlatego wielu słuchaczy trafia na nasz kurs norweskiego online, aby uczyć się języka. Bogate państwa tego rejonu Europy oferują również doskonałą organizację pracy i świetne warunki zatrudnienia i jeśli chodzi o wyjazdy w celach zarobkowych czy turystycznych, warto nauczyć się języka norweskiego, ponieważ znajomość angielskiego może nie wystarczyć. Jednak nauka języka norweskiego online to doskonały sposób, by znacznie rozszerzyć opcje zatrudnienia bądź sposób poznawania krajów i kultur. To prawdziwa inwestycja dla osób zdecydowanych na wyjazd w tamtym kierunku. Kurs języka norweskiego znacznie przybliży Cię do sukcesu w kraju fiordów. Co roku zwiększa się również obecność norweskich przedsiębiorstw w Polsce. Znajomość języka pracodawcy w CV na pewno zrobi wrażenie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Warto podjąć próbę zmierzenia się z językiem Edwarda Muncha i Jo Nesbo. Nauka norweskiego online nie jest szczególne skomplikowana - ze wszystkich języków skandynawskich uchodzi on za najprostszy, choćby dlatego, że nie ma nim odmiany przez przypadki i osoby. Dla osób z zadaniowym podejściem do wyznaczonych celów, przy odpowiednim nakładzie pracy, nauka norweskiego nie jest zadaniem ponad siły. Nasz kurs norweskiego online zdecydowanie ułatwi przyswojenie zawiłości słownictwa i gramatyki. Stawiamy na praktyczne aspekty porozumiewania, dlatego już w trakcie szkolenia w języku norweskim, bez trudu zorientujesz się, na jakim poziomie znajduje się Twoja komunikacja. Nauka języka norweskiego online w trybie zdalnym okazuje się wyjątkowo skuteczna, a uczestnicy doceniają zindywidualizowanie nauki.

Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów grupowych oraz indywidualnych w trybie online z języka norweskiego. Lekcje prowadzone przez Internet są tak samo efektywne jak ,,na żywo”, co potwierdzają nasi kursanci. W związku z epidemią koronawirusa kursy w języku norweskim indywidualne i grupowe w semestrze wiosennym 2020 zostały zrealizowane internetowo. W przeprowadzonej ankiecie nasi słuchacze ocenili zajęcia online średnio na 9 w skali 10, a pracę i zaangażowanie lektorów nauczających języka norweskiego na 9,5.

Dlaczego warto skorzystać z kursu online i nauczyć się norweskiego?

 • Oszczędzisz czas, który był przeznaczany na dojazdy. Wykorzystaj go np. na doskonalenie znajomości języka norweskiego.

 • W lekcji można uczestniczyć z każdego miejsca. Wystarczy stabilne łącze internetowe.

 • Nasi lektorzy korzystają z profesjonalnych platform i narzędzi, na których udostępniają dodatkowe pomoce dydaktyczne i różne materiały.

 • Lekcje online są urozmaicane interesującymi ćwiczeniami, grami i zadaniami.

 • Kursy internetowe dają wiele nowych możliwości na angażującą, efektywną i przyjemną naukę języka.

Nauka norweskiego z naszym kursem pozwoli Ci dużo szybciej opanować podstawowe zasady i umożliwi komunikację. Otrzymasz od nas niezbędne wsparcie i materiały, a elastyczna forma nauki języka online pozwoli dopasować godziny do Twojego wolnego czasu.
 

LATO 2023

Poziom Liczba godzin Godziny Lektor Start zajęć Koniec zajęć Liczba osób

Tryb zajęć

Kup online

A1 48 pon. 17:30-19:00
wt. 17:30-19:45
śr. 17:30-19:00
Marcelina Tomczyk 01.08.2023 19.09.2023 4-8 online

 

WIOSNA 2023

Poziom Liczba godzin Godziny Lektor Start zajęć Koniec zajęć Liczba osób

Tryb zajęć

Kup online

A1 52 wt., czw. 17:30-19:00 Ines Lipińska 28.02.2023 30.05.2023 4-8 online
A1+ 52 wt., czw. 17:30-19:00 Jagna Putz 28.02.2023 30.05.2023 4-8 online
A2 52 pon., śr. 17:30-19:00 Ines Lipińska 27.02.2023 05.06.2023 4-8 online
WIOSNA 2022 - CENNIK DLA NOWYCH SŁUCHACZY
KURSY STANDARDOWE
moduł 1: spotkania dwa razy w tygodniu: pn, śr lub wt, czw x 2 godziny lekcyjne,
lub moduł 2: spotkania raz w tygodniu x 3 godziny lekcyjne,
łącznie: kurs standardowy liczy 52 godziny lekcyjne
poziom

cena promocyjna dla studentów i uczniów (16-26 lat)
przy wpłacie
do 8 lutego br.

cena promocyjna dla pozostałych osób
przy wpłacie 
do 8 lutego br.
poziomy A, B, C 1550 zł 1500 zł 1650 zł 1600 zł
niderlandzki C1 - 26H 775 zł 825 zł

 

WIOSNA 2022 - ZNIŻKI DLA SŁUCHACZY KONTYNUUJĄCYCH NAUKĘ
poziom studenci i uczniowie (16-26 lat) przy wpłacie do 1 lutego br. pozostałe osoby przy wpłacie do 1 lutego br.
poziomy 
A, B, C
1550 zł 1450 zł 1650 zł 1550 zł
niderlandzki C1 - 26h 775 zł 725 zł 825 zł 775 zł

 

WIOSNA 2022 - RATY
I rata płatna do 11.02.2022
II rata płatna do 11.03.2022
poziom raty studenci i uczniowie (16-26 lat) raty pozostali
poziomy A, B, C 2 x 800 zł
(1 600 zł)
2 x 850 zł
(1 700 zł)

 

INDYWIDUALNE [polski lektor]
rodzaj kursu indywidualnego cena za 1 h (60 min) Łącznie
1 godzina (60 min) 125 zł 125 zł
Pakiet 10 H (60 min) 115 zł 1 150 zł
Pakiet 25 H (60 min) 110 zł 2 750 zł

W zajęciach indywidualnych 1 godzina = 60 minut.

Zajęcia prowadzone przez native speakerów + 10 zł za 60 minut.

Ceny kursów:

 • przygotowujących do certyfikowanych egzaminów językowych,
 • ze słownictwem specjalistycznym (m.in. biznesowym)
 • z pozostałych języków,
 • dla dwóch osób

podlegają indywidualnej wycenie.

Prosimy o zapoznanie się z REGULAMINEM Szkoły.

Alicja Hyjek
Alicja Hyjek

lektor języka: norweskiego

Język norweski jest jedną z jej życiowych pasji, którą nie potrafi się znudzić. Poświęciła jej ponad 7 lat studiów, które rozpoczęła w Poznaniu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na Filologii Norweskiej i kontynuowała na Uniwersytecie w Oslo.

Justyna Mazurek
Justyna Mazurek

lektor języka: norweskiego, szwedzkiego

Magister filologii skandynawskiej, specjalizacja tłumaczeniowa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z j. szwedzkim i norweskim, regularnie odwiedza Skandynawię.

W Centrum Europy uczy od 2018 roku.

Marcelina Tomczyk
Marcelina Tomczyk

lektor języka: norweskiego

Absolwentka Uniwersytetu w Bergen. Wykształcenie pedagogiczne jest bazą jej pomysłów na efektywną, ciekawą i przyjemną lekcję.

W Centrum Europy uczy od 2014 roku.

Paweł Kaźmierczak
Paweł Kaźmierczak

lektor języka: norweskiego, duńskiego

Magister filologii skandynawskich, specjalność literaturoznawstwo. Wykładowcą języka norweskiego i duńskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Paweł jest też doktorantem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego - przygotowuje rozprawę doktorską o recepcji poezji Wisławy Szymborskiej w Danii, Szwecji i Norwegii.

TELC

The European Language Certificates

Egzaminy TELC są opracowywane i administrowane przez instytucję non profit telc, która jest członkiem Association of Language Testers in Europe (ALTE).

System egzaminacyjny telc został opracowany w odniesieniu do Common European Framework of Reference (CEFR) Rady Europy.

Egzamin telc ma w założeniu przede wszystkim sprawdzać umiejętność komunikowania się kandydata w języku obcym, w mniejszym zaś stopniu znajomość gramatyki.

Egzaminy są przeprowadzane na wszystkich poziomach zaawansowania: od A1 do C1. Telc oferuje również egzaminy specjalistyczne m.in. z zakresu tematyki biznesowej czy technicznej.

więcej

Uznawalność certyfikatów TELC

Certyfikat telc jest uznawany na arenie międzynarodowej. Jest niezbędnym dokumentem stwierdzającym znajomość języka w przypadku ubiegania się o pracę na stanowiskach urzędniczych w krajach Unii Europejskiej (minimalny poziom - B2). Pozwala również na ubieganie się o stypendia programu Socrates/Erasmus.

W Polsce egzaminy spełniają wymogi postępowania kwalifikacyjnego w służbie cywilnej oraz dokumentowania znajomości języka obcego przez przewodników turystycznych i pilotów wycieczek. Stanowią one też podstawę do zwolnienia z egzaminu doktorskiego w zakresie nowożytnego języka obcego.

W Europie certyfikaty telc mają akredytację instytucji rządowych (Węgry, Czechy), są częścią państwowego systemu szkolnictwa (Węgry, Hiszpania) oraz są honorowane przez Izby Handlu i Przemysłu (Niemcy, Francja).

 

Egzaminy telc w Centrum Europy

W styczniu 2013 roku Szkoła Językowa Centrum Europy uzyskała prawo przeprowadzania egzaminów TELC. 

W egzaminy organizowane są w maju lub w przypadku zebrania się większej liczby osób zainteresowanych egzaminem na danym poziomie.

Egzaminy składają się z części pisemnej oraz części ustnej. Część pisemna zawiera między innymi teksty do czytania i słuchania ze zrozumieniem. Część ustna testuje umiejętność prowadzenia rozmowy w języku obcym.

Warunkiem zgłoszenia się na egzamin jest:

 • wypełnienie formularza zgłoszeniowego,
 • dostarczenie kserokopii obu stron dowodu osobistego lub paszportu,
 • uiszczenie opłaty egzaminacyjnej.

Koszt egzaminu dla Słuchaczy Centrum Europy:

- język angielski B2: 790 zł brutto (642,28 zł netto)
- język rosyjski B2: 790 zł (642,28 zł netto)

Koszt egzaminu dla osób spoza Centrum Europy:

- język angielski B2: 840 zł brutto (682,93 zł netto)
- język rosyjski B2: 840 zł brutto (682,93 zł netto)

Dokumenty można dostarczyć osobiście lub przesłać pocztą na adres:

Szkoła Językowa Centrum Europy
ul. Pankiewicza 3
00-696 Warszawa

 

Więcej informacji na temat egzaminu na: www.telc.net

 

Oferujemy możliwość uczestniczenia w kursach z języka norweskiego. Organizujemy zajęcia dla osób na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Wszystkie osoby, które chciałby rozpocząć naukę w naszej szkole, a miały już okazję poznać język norweski, prosimy o wykonanie testu poziomującego, a następnie dostarczenie go do naszej szkoły w Warszawie. Stosowane przez nas kryteria pozwalają na dokładne określenie poziomu zaawansowania, a co za tym idzie, wybrać odpowiedni kurs norweskiego.
Testy sprawdzają znajomość języka na danym poziomie. Ich rozwiązanie z wynikiem bardzo dobrym pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupy wyższej. Przykładowo dobry wynik testu na poziomie A2 sprawia, że można zapisać się na intensywny kurs norweskiego do grupy na poziomie B1. Jednak wybór grupy ćwiczeniowej powinna poprzedzić rozmowa z lektorem.

Ny i Norge A1
Ny i Norge A1
Ny i Norge A2
Ny i Norge A2

zapisy / rejestracja

Tak, chcę zapisać się na kurs językowy! Jak mogę to zrobić? JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wybierz jedną z metod zapisu:

 1. Zadzwoń pod numer telefonu 22 629 45 88
 2. Przyjdź do nas (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro)
 3. Napisz do nas maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 4. Wypełnij formularz kontaktowy
 

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top