Kursy grupowe

Proponujemy Państwu naukę języka obcego na zajęciach grupowych. Specjalizujemy się w nauce mało znanych, jak również popularnych języków europejskich. Szwedzki, norweski , fiński, duński, niderlandzki, czeski, chorwacki oraz angielski to języki, z których obecnie prowadzimy kursy grupowe. Możemy też otworzyć grupy kursowe z innych języków, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole w niedużych grupach, liczących od 4 do 8–10 osób. Zebranie się 4 chętnych uczestników kursu z danego języka i na podobnym poziomie językowym jest warunkiem utworzenia grupy. Dbamy jednak o to, aby liczba kursantów nie przekraczała 10 osób w przypadku grup na poziomie A oraz 8 – na poziomach B i C. W ten sposób chcemy Państwu zapewnić komfortowe warunki nauki i możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

Nauka języków obcych odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania – tak, aby rozpoczynając naukę od postaw, mogli Państwo kontynuować ją na wyższych stopniach. Zajęcia prowadzą mili i kompetentni lektorzy zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Współpracujemy z metodykami nauczania i korzystamy z oryginalnych podręczników (ich zakup nie wlicza się w cenę kursu).

W naszej szkole możecie Państwo zdawać również egzaminy certyfikacyjne z wybranych języków, w tym TELC z języka angielskiego i rosyjskiego, SWEDEX – z języka szwedzkiego, CNaVT – z języka niderlandzkiego.

W przypadku kursów standardowych oferujemy Państwu spotkania dwa razy w tygodniu w bloku 2 x 45 minut lub raz w tygodniu w bloku 3 x 45 minut. W sumie na jeden semestr zajęć składają się 52 godziny lekcyjne. Zdając sobie sprawę, jak różne są Państwa preferencje, proponujemy naukę zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dla osób zapracowanych przygotowaliśmy kursy odbywające się raz w tygodniu – w piątek po południu lub w sobotę rano.

Naszym celem jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i oczekiwań, dlatego przy formowaniu grup i tworzeniu planów zajęć wykazujemy się dużą elastycznością. Mimo iż zajęcia są grupowe, nie zapominamy o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top