Proponujemy Państwu naukę języka obcego na zajęciach grupowych. Specjalizujemy się w nauce mało znanych, jak również popularnych języków europejskich. Szwedzki, norweski , fiński, duński, niderlandzki, czeski, chorwacki oraz angielski to języki, z których obecnie prowadzimy kursy grupowe. Możemy też otworzyć grupy kursowe z innych języków, jeśli znajdzie się odpowiednia liczba chętnych.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole w niedużych grupach, liczących od 4 do 8–10 osób. Zebranie się 4 chętnych uczestników kursu z danego języka i na podobnym poziomie językowym jest warunkiem utworzenia grupy. Dbamy jednak o to, aby liczba kursantów nie przekraczała 10 osób w przypadku grup na poziomie A oraz 8 – na poziomach B i C. W ten sposób chcemy Państwu zapewnić komfortowe warunki nauki i możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach.

Nauka języków obcych odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania – tak, aby rozpoczynając naukę od postaw, mogli Państwo kontynuować ją na wyższych stopniach. Zajęcia prowadzą mili i kompetentni lektorzy zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Współpracujemy z metodykami nauczania i korzystamy z oryginalnych podręczników (ich zakup nie wlicza się w cenę kursu).

W naszej szkole możecie Państwo zdawać również egzaminy certyfikacyjne z wybranych języków, w tym TELC z języka angielskiego i rosyjskiego, SWEDEX – z języka szwedzkiego, CNaVT – z języka niderlandzkiego.

W przypadku kursów standardowych oferujemy Państwu spotkania dwa razy w tygodniu w bloku 2 x 45 minut lub raz w tygodniu w bloku 3 x 45 minut. W sumie na jeden semestr zajęć składają się 52 godziny lekcyjne. Zdając sobie sprawę, jak różne są Państwa preferencje, proponujemy naukę zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych. Dla osób zapracowanych przygotowaliśmy kursy odbywające się raz w tygodniu – w piątek po południu lub w sobotę rano.

Naszym celem jest dostosowanie się do Państwa potrzeb i oczekiwań, dlatego przy formowaniu grup i tworzeniu planów zajęć wykazujemy się dużą elastycznością. Mimo iż zajęcia są grupowe, nie zapominamy o indywidualnym podejściu do każdego klienta.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Back to top