Wysoki poziom nauczania w Centrum Europy zawdzięczamy pracy naszych lektorów. To zespół młodych i entuzjastycznych lingwistów, językoznawców, nauczycieli akademickich, poliglotów i miłośników kultury danego kraju. W naszej szkole zajęcia prowadzą zarówno native speakerzy, jak polscy lektorzy z wykształceniem lingwistycznym.
Współpracujemy z 70 lektorami, biegle posługującymi się ponad 20 językami. Dzięki temu mogą się Państwo zapisać u nas na kursy z wybranych języków, między innymi szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego czy języka czeskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

lektor języka: szwedzkiego, angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - kierunek lingwistyka stosowana: język szwedzki i niemiecki (specjalność nauczycielska). Ukończyła kurs językowy w Szwecji organizowany w ramach stypendium Instytutu Szwedzkiego. W wolnych chwilach podróżuje, głównie po Skandynawii :-), czyta książki i tańczy Lindy Hop. Uwielbia zarażać innych swoją pasją do języka szwedzkiego, dlatego na zajęciach poznasz nie tylko tajniki gramatyki języka, ale również kulturę szwedzką w jej wielu odsłonach.

lektor języka: niderlandzkiego, native speaker

Native speaker, pochodzi z Flandrii w Belgii. Ukończyła studia magisterskie z historii na Uniwersytecie w Gandawie. Następnie uzyskała dyplom na specjalizacji dla nauczycieli języka niderlandzkiego w Brukseli. Prowadzi kursy grupowe na poziomach B i C, a kursy indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zna język niderlandzki, francuski, angielski i polski.

W Centrum Europy uczy od 2015 roku.

lektor języka: duńskiego

Ukończyła skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Przez rok uczyła się w Grundtvigs Højskole w Hillerød pod Kopenhagą w Danii. Tłumacz języka duńskiego. Uczy na poziomie podstawowym oraz średnio-zaawansowanym.

Język duński jest jej pasją i bardzo chciałaby zarazić nim osoby, które chciałby się z nim zmierzyć. Uwielbia przekazywać wiedzę, a najbardziej cieszą ją małe sukcesy osiągane przez kursantów. Zawsze zadaje zadania domowe i wymaga regularnej nauki, ponieważ wierzy, że tylko w taki sposób można szybko i efektywnie nauczyć się języka. Nie lubi nudy na lekcjach, sama tworzy gry i zabawy, ogląda z kursantami filmy.

W Centrum Europy uczy od 2015 roku.

lektor języka: szwedzkiego, angielskiego

Uzyskała tytuł magistra filologii szwedzkiej oraz filologii angielskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła studia licencjackie w zakresie nauczania j. angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim oraz na kierunku Amerykanistyka w Ośrodku Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego.

W Centrum Europy uczy od 2016 roku.