Centrum Europy - Nasz zespół lektorów

Wysoki poziom nauczania w Centrum Europy zawdzięczamy pracy naszych lektorów. To zespół młodych i entuzjastycznych lingwistów, językoznawców, nauczycieli akademickich, poliglotów i miłośników kultury danego kraju. W naszej szkole zajęcia prowadzą zarówno native speakerzy, jak polscy lektorzy z wykształceniem lingwistycznym.
Współpracujemy z 70 lektorami, biegle posługującymi się ponad 20 językami. Dzięki temu mogą się Państwo zapisać u nas na kursy z wybranych języków, między innymi szwedzkiego, norweskiego, niderlandzkiego czy języka czeskiego. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

lektor języka: norweskiego

Język norweski jest jedną z jej życiowych pasji, którą nie potrafi się znudzić. Poświęciła jej ponad 7 lat studiów, które rozpoczęła w Poznaniu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na Filologii Norweskiej i kontynuowała na Uniwersytecie w Oslo.

więcej

Nie wyczerpały one jej ciekawości. Na szczęście większość jej kariery zawodowej związana była z Norwegami i ich stylem bycia. Lubi dzielić się swoją wiedzą i zarażać fascynacją zarówno językiem, jak i kulturą Norwegii.

lektor języka: niderlandzkiego, niemieckiego

Uzyskała tytuł magistra germanistyki i niderlandystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Języka niderlandzkiego uczyła się też w ramach stypendium na Uniwersytecie w Leiden (Holandia). Jest nauczycielem języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej.

więcej

W Centrum Europy uczy j. niderlandzkiego od 2006 roku.

lektor języka: fińskiego

Języka fińskiego nauczyła się na Uniwersytecie Warszawskim oraz na zagranicznych kursach i wymianach studenckich. Ania jest obecnie doktorantką na Wydziale Neofilologii UW. Prowadzi tam również zajęcia dla studentów filologii fińskiej.

więcej

Mówi, że kocha wszystkie języki świata i wszystkie dobre książki, ale wszystko, co związane z Finlandią, kocha jakoś bardziej. Podczas semestralnego kursu uczniowie odkrywają więc nie tylko tajniki języka, ale także wiele innych sekretów tego pięknego kraju.

W Centrum Europy uczy od 2016 roku.

lektor języka: szwedzkiego

Ukończyła filologię szwedzką na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Ukończyła też studia podyplomowe z dziedziny przekładu literackiego z języka szwedzkiego. Prowadzi zajęcia z języka szwedzkiego na poziomach B i C. 

więcej

W Centrum Europy uczy od 2013 roku.

lektor języka: szwedzkiego, angielskiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego - kierunek lingwistyka stosowana: język szwedzki i niemiecki (specjalność nauczycielska). Ukończyła kurs językowy w Szwecji organizowany w ramach stypendium Instytutu Szwedzkiego. W wolnych chwilach podróżuje, głównie po Skandynawii :-), czyta książki i tańczy Lindy Hop. Uwielbia zarażać innych swoją pasją do języka szwedzkiego, dlatego na zajęciach poznasz nie tylko tajniki gramatyki języka, ale również kulturę szwedzką w jej wielu odsłonach.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top