Od kilku lat uczęszczam do "centrum" na język szwedzki. Lektorzy - świetni, przekazują wiedzę nie tylko stricte językową, ale też całą masę wiedzy kulturowej. Otwarci, zawsze służący pomocą.
Małe grupy sprzyjające nauce i dobór zajęć do wymagań ucznia - sekretariat zawsze służy radą i robi co może, żeby pomóc.
Zdecydowanie polecam.

Mialam w Szkole Językowej '' Centrum Europy '' przyjemność zdawać egzamin Swedex .Jeszcze nie wiem czy go zdałam - czekam na wyniki, ale wroce tam z prawdziwa przyjemnoscia. Wspaniali ludzie i wyjątkowe miejsce.

Profesjonalni, zaangażowani całym sercem lektorzy. Świetne podejście do słuchacza.
Sprzyjająca nauce atmosfera podczas zajęć.Chodziłem na norweski i szwedzki.
Polecam!

Świetna szkoła! Wykwalifikowana kadra nauczycielska, przestronne pomieszczenia i niewielkie grupy, wprost doskonale środowisko do nauki języków obcych! Telefoniczna obsługa jak i bezpośredni kontakt z klientem na najwyższym poziomie i co najważniejsze, ludzkie podejście!

Super lektorzy, rodzinna i ciepła atmosfera, a przede wszystkim pełny profesjonalizm.

Szkoła,choć nie duża zapewnia bardzo dobry standard nauki.Lektorzy/nauczyciele są niezwykle pomocni,oraz po prostu wykonuja swoja prace bardzo dobrze.Mogę osobiscie polecic kazdemu tą szkołe jesli chce sie nauczyc szybko i dobrze jezyka.Cena i czas jest warty zainwestowania wlasnie w tej szkole. P.S. W dodatku maja fantastyczne polozenie w Centrum Warszawy.!; )

Super miejsce - szkoła języków "nietypowych" i miejsce na szkolenia. Bardzo wygodna lokalizacja.

Bardzo dobra szkoła. Profesjonaliści. Polecam.