Od kilku lat uczęszczam do "centrum" na język szwedzki. Lektorzy - świetni, przekazują wiedzę nie tylko stricte językową, ale też całą masę wiedzy kulturowej. Otwarci, zawsze służący pomocą. 
Małe grupy sprzyjające nauce i dobór zajęć do wymagań ucznia - sekretariat zawsze służy radą i robi co może, żeby pomóc. 
Zdecydowanie polecam.

Mialam w Szkole Językowej '' Centrum Europy '' przyjemność zdawać egzamin Swedex .Jeszcze nie wiem czy go zdałam - czekam na wyniki, ale wroce tam z prawdziwa przyjemnoscia. Wspaniali ludzie i wyjątkowe miejsce.

Profesjonalni, zaangażowani całym sercem lektorzy. Świetne podejście do słuchacza.
Sprzyjająca nauce atmosfera podczas zajęć.Chodziłem na norweski i szwedzki.
Polecam!

Świetna szkoła! Wykwalifikowana kadra nauczycielska, przestronne pomieszczenia i niewielkie grupy, wprost doskonale środowisko do nauki języków obcych! Telefoniczna obsługa jak i bezpośredni kontakt z klientem na najwyższym poziomie i co najważniejsze, ludzkie podejście!

Super lektorzy, rodzinna i ciepła atmosfera, a przede wszystkim pełny profesjonalizm.

Szkoła,choć nie duża zapewnia bardzo dobry standard nauki.Lektorzy/nauczyciele są niezwykle pomocni,oraz po prostu wykonuja swoja prace bardzo dobrze.Mogę osobiscie polecic kazdemu tą szkołe jesli chce sie nauczyc szybko i dobrze jezyka.Cena i czas jest warty zainwestowania wlasnie w tej szkole. P.S. W dodatku maja fantastyczne polozenie w Centrum Warszawy.!; )

Super miejsce - szkoła języków "nietypowych" i miejsce na szkolenia. Bardzo wygodna lokalizacja.

Bardzo dobra szkoła. Profesjonaliści. Polecam.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top