Anita Jaskuła

lektor języka: niderlandzkiego, niemieckiego

Uzyskała tytuł magistra germanistyki i niderlandystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Języka niderlandzkiego uczyła się też w ramach stypendium na Uniwersytecie w Leiden (Holandia). Jest nauczycielem języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej.

Antoni Dąbrowski

lektor języka: greckiego, włoskiego

Magister filologii klasycznej, który nie zatrzymał się na Ajschylosach i Peryklesach, i opanował biegle język nowogrecki (certyfikat C2 od 2016 roku). Studiował na Uniwersytecie Arystotelesa jako student filologii włoskiej (również ukończonej w stopniu magistra). W trakcie trzyletniego pobytu przejechał Grecję wzdłuż i wszerz, od Jerapetry po Florinę, od Korfu po Aleksandrupolis. Obecnie mieszka w Krakowie z dziewczyną z Grecji - nie przestaje szlifować greczyzny choćby na jeden dzień. W nauczaniu stawia nacisk na leksykę i swobodną komunikację. A w wolnym czasie naciska na pedały swojego sprowadzonego z Grecji roweru.