Od wielu lat specjalizujemy się w nauczaniu języka niderlandzkiego pracowników firm i instytucji.

Lektorzy języka niderlandzkiego są nie tylko doskonałymi lingwistami i miłośnikami kultury danego kraju, ale również dysponują ogromnym doświadczeniem we współpracy ze światem biznesu. Dokładają oni zatem wszelkich starań, aby kurs języka niderlandzkiego był efektywny, praktyczny i dostosowany do potrzeb Słuchaczy oraz ich pracodawców.

Realizując szkolenia językowe lektorzy korzystają z:

• materiałów dydaktycznych opracowanych w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • ćwiczeń pozwalających w praktyce zastosować zdobyte umiejętności poprzez aranżowanie realnych sytuacji biznesowych,
  • gier i zabaw pobudzających kreatywność Słuchaczy,
  • aktualnych materiałów ze świata biznesu i danej branży,
  • materiałów audiowizualnych, m.in. wywiadów, fragmentów konferencji biznesowych, wiadomości, filmów, piosenek.

Kursy języka niderlandzkiego są realizowane w siedzibie Klienta lub u nas w Szkole (centrum Warszawy).