Lektorzy języka angielskiego, którzy prowadzą kursy dla firm i instytucji, są nie tylko doskonałymi lingwistami i miłośnikami kultury Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych, ale dodatkowo dysponują odpowiednim doświadczeniem we współpracy ze biznesem. Dokładają oni starań, aby kurs języka angielskiego był efektywny, praktyczny oraz dostosowany do potrzeb Słuchaczy i ich pracodawców.

Realizując szkolenia z języka angielskiego lektorzy korzystają z:

• materiałów audiowizualnych, m.in. wywiadów, fragmentów konferencji biznesowych, wiadomości, filmów, piosenek,
  • materiałów dydaktycznych opracowanych w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • gier i zabaw pobudzających kreatywność Słuchaczy,
  • aktualnych materiałów ze świata biznesu i danej branży,
  • ćwiczeń pozwalających w praktyce zastosować zdobyte umiejętności poprzez aranżowanie realnych sytuacji biznesowych.

Kursy języka angielskiego są realizowane w siedzibie Klienta lub w naszej Szkole (ścisłe centrum Warszawy).