Jeśli interesuje Państwa nauka szwedzkiego, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zajęć organizowanych w niewielkich zespołach, które prowadzą doświadczeni lektorzy. Język szwedzki pochodzący z przeciwnej strony Bałtyku wydaje się skomplikowany, jednak jego przyswojenie zdecydowanie nie musi sprawiać problemów. Osobom znającym już np. angielski czy niemiecki, na pewno łatwiej będzie opanować szwedzki na naszych zajęciach online. Kurs szwedzkiego online stawia przede wszystkim na naukę podstawowych zasad związanych z praktycznym wykorzystaniem języka. Kurs szwedzkiego online lub stacjonarnie w grupach umożliwia stałą weryfikację postępów i zapewnia wysoki poziom konwersacji. Szwecja to państwo, z którym łączy nas bliskie sąsiedztwo, wspólna historia i kontakty gospodarcze. Nauka szwedzkiego oznacza zdobycie umiejętności porozumiewania się w ojczystym języku Alfreda Nobla. Może się to okazać bardzo przydatne nie tylko na rynku pracy, ale także w czasie zwiedzania tego pięknego kraju, dlatego warto poznać język szwedzki online już teraz.

Kurs grupowy dotyczący nauki języka szwedzkiego w szkole języków obcych Centrum Europy w Warszawie odbywa się w małych grupach – od 4 do 8 osób. Warunkiem utworzenia grupy studiującej szwedzki online, jest zebranie się 4 chętnych uczestników kursu z danego języka. Niemniej jednak dbamy o to, aby liczba kursantów poznających język szwedzki nie przekraczała 8 osób. W ten sposób zapewniamy komfortowe warunki nauki szwedzkiego i możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach. W przypadku ograniczeń związanych z epidemią, zajęcia grupowe z języka szwedzkiego mogą odbywać się online. Dzięki temu niezależnie od panującej sytuacji możesz poznawać język szwedzki w zaciszu domowym.

Nauka języka szwedzkiego odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania – aby umożliwić Państwu kontynuację na wyższych stopniach. Realizując zaawansowany, czy podstawowy kurs szwedzkiego w naszej szkole języków obcych, współpracujemy z metodykami nauczania i korzystamy z oryginalnych podręczników opisujących język szwedzki online (ich zakup nie wlicza się w cenę kursu). Zajęcia nauki szwedzkiego prowadzą kompetentni i mili lektorzy zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Zapisz się na kurs i naucz się szwedzkiego online!