Alicja Hyjek

lektor języka: norweskiego

Język norweski jest jedną z jej życiowych pasji, którą nie potrafi się znudzić. Poświęciła jej ponad 7 lat studiów, które rozpoczęła w Poznaniu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza na Filologii Norweskiej i kontynuowała na Uniwersytecie w Oslo.

Jagna Putz

lektor języka: norweskiego

Studiowała filologię norweską na Wyższej Szkole Języków Obcych w Poznaniu oraz uczyła się na letnich kursach przy uniwersytetach w Bergen i Oslo. Język norweski od zawsze był jej lingwistycznym marzeniem i nauczenie go innych, zarażenie pasją do niego to zdecydowanie to, co chce robić! Na zajęciach kładzie nacisk na swobodną komunikację, zajęcia bazuje na materiałach autentycznych, jak norweskie seriale, podcasty i artykuły na różne ciekawe tematy! W wolnych chwilach podróżuje i uczy się języków - ostatnio estońskiego, co pomaga lepiej zrozumieć własnych kursantów i ich potrzeby podczas nauki nowego języka. Wszystkie metody, które stosuje na zajęciach, testuje wcześniej na własnej skórze, żeby mieć pewność, że działają!

Justyna Mazurek

lektor języka: norweskiego, szwedzkiego

Magister filologii skandynawskiej, specjalizacja tłumaczeniowa. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy z j. szwedzkim i norweskim, regularnie odwiedza Skandynawię.

Marcelina Tomczyk

lektor języka: norweskiego

Absolwentka Uniwersytetu w Bergen. Wykształcenie pedagogiczne jest bazą jej pomysłów na efektywną, ciekawą i przyjemną lekcję.

Paweł Kaźmierczak

lektor języka: norweskiego, duńskiego

Magister filologii skandynawskich, specjalność literaturoznawstwo. Wykładowcą języka norweskiego i duńskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Paweł jest też doktorantem Wydziału Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego - przygotowuje rozprawę doktorską o recepcji poezji Wisławy Szymborskiej w Danii, Szwecji i Norwegii.