Chcą Państwo skutecznie nauczyć się norweskiego? Do tej pory nie mieli Państwo styczności z tak charakterystycznym językiem skandynawskim, jakim jest język norweski? Jeśli tak, z pomocą przyjdzie szkoła języka norweskiego Centrum Europy w Warszawie. Nauczając od wielu lat, organizujemy kursy norweskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zapraszamy do skorzystania z naszego doświadczenia w organizowaniu zajęć tego typu nastawionych na naukę efektywnej komunikacji.

Choć posługują się nim wyłączne mieszkańcy Norwegii, język ten może posłużyć jako atut w czasie rekrutacji do firm z różnych branż, które utrzymują kontakty handlowe z tym krajem. Dla osób znających inne języki germańskie skorzystanie z naszej oferty pozwoli szybko opanować norweski na zajęciach online lub w grupach. To okazja do zdobycia kolejnego stopnia wtajemniczenia, który można wykorzystać w pracach translatorskich lub copywritingu. Do tego kraju wciąż wyjeżdża wiele osób w poszukiwaniu atrakcyjnego zatrudnienia - kurs języka norweskiego online lub stacjonarny, a w rezultacie jego znajomość w stopniu komunikatywnym znacznie zwiększy możliwości zdobycia pracy z wyższym zarobkami. Podróże i podziwianie niezwykłych fordów to także atrakcyjna perspektywa. Nauka norweskiego u nas sprawi, że zwiedzanie tego rejonu świata będzie o wiele przyjemniejsze.

Warto zmierzyć się z tym wyzwaniem - porozumiewanie się w języku norweskim wcale nie musi być trudne. Jeśli posługujecie się Państwo angielskim, szybko odkryjecie wiele podobieństw np. w konstrukcji czasów. Te zajęcia poziomem trudności nie różnią się wiele od kształcenia umiejętności lingwistycznych związanych z innymi europejskimi krajami. Do kursu można przystąpić z różnym poziomem umiejętności, efektywnie poznając norweski np. na zajęciach online (zapisując się, wystarczy zadeklarować aktualny stopień jego znajomości).

Kurs grupowy języka norweskiego odbywa się w naszej szkole w niedużych grupach, liczących od 4 do 8 osób. Zebranie się 4 chętnych uczestników zajęć z danego języka i na podobnym poziomie językowym jest warunkiem utworzenia grupy. Dbamy jednak o to, aby liczba kursantów zapisujących się na nasze kursy języka norweskiego nie przekraczała 8 osób. W ten sposób chcemy Państwu zapewnić komfortowe warunki nauki tak wyjątkowego języka, jakim jest język norweski i dać możliwość aktywnego uczestniczenia w zajęciach. W przypadku obostrzeń związanych z pandemią Covid-19 zajęcia w grupach będą odbywać się online.

Nauka języka norweskiego odbywa się na wszystkich poziomach zaawansowania – tak, aby rozpoczynając naukę od postaw, mogli Państwo kontynuować ją na wyższych stopniach. Zajęcia prowadzą mili i kompetentni lektorzy zarówno z kraju, jak i z zagranicy. Nauka norweskiego nie jest skomplikowana - uczymy skutecznie, kładąc nacisk na praktyczne wykorzystanie umiejętności językowych. Zwracamy uwagę na prawidłową wymowę i poprawność gramatyczną, jednak w ramach nauki języka kurs norweskiego online stara się również kreować swobodę konwersacji. Organizując profesjonalne zajęcia, współpracujemy z metodykami nauczania i korzystamy z oryginalnych podręczników (ich zakup nie wlicza się w cenę kursu).