Oferujemy możliwość uczestniczenia w kursach z języka norweskiego. Organizujemy zajęcia dla osób na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Wszystkie osoby, które chciałby rozpocząć naukę w naszej szkole, a miały już okazję poznać język norweski, prosimy o wykonanie testu poziomującego, a następnie dostarczenie go do naszej szkoły w Warszawie. Stosowane przez nas kryteria pozwalają na dokładne określenie poziomu zaawansowania, a co za tym idzie, wybrać odpowiedni kurs norweskiego.
Testy sprawdzają znajomość języka na danym poziomie. Ich rozwiązanie z wynikiem bardzo dobrym pozwala na uczestniczenie w zajęciach grupy wyższej. Przykładowo dobry wynik testu na poziomie A2 sprawia, że można zapisać się na intensywny kurs norweskiego do grupy na poziomie B1. Jednak wybór grupy ćwiczeniowej powinna poprzedzić rozmowa z lektorem.

zapisy / rejestracja

Tak, chcę zapisać się na kurs jęyzkowe! Jak mogę to zrobić?JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wybierz jedną z metod zapisu:

1. Zadzwoń pod numer telefonu 22 629 45 88
  2. Przyjdź do nas (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro)
  3. Napisz do nas maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Wypełnij formularz rejestracyjny

Formularz rejestracji / zapisu

Zapraszamy do zapisów na kursy w naszej szkole. Podaj nam swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niniejszej rejestracji zgodnie z zasadami opisanymi w klauzuli informacyjnej. /zgoda obowiązkowa/

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach Szkoły Językowej "Centrum Europy" zgodnie z zasadami opisanymi w klauzuli informacyjnej.

Wprowadź kod kontrolny Odśwież Nieprawidłowy kod kontrolny