Zapraszamy do skorzystania z naszych kursów grupowych oraz indywidualnych w trybie online z języka norweskiego. Lekcje prowadzone przez Internet są tak samo efektywne jak ,,na żywo”, co potwierdzają nasi kursanci. W związku z epidemią koronawirusa kursy indywidualne i grupowe w semestrze wiosennym 2020 zostały zrealizowane internetowo. W przeprowadzonej ankiecie nasi słuchacze ocenili zajęcia online średnio na 9 w skali 10, a pracę i zaangażowanie lektorów nauczających języka norweskiego na 9,5.

Dlaczego warto skorzystać z kursu online?

• Oszczędzisz czas, który był przeznaczany na dojazdy. Wykorzystaj go np. na doskonalenie znajomości języka norweskiego.

• W lekcji można uczestniczyć z każdego miejsca. Wystarczy stabilne łącze internetowe.

• Nasi lektorzy korzystają z profesjonalnych platform i narzędzi, na których udostępniają dodatkowe pomoce dydaktyczne i różne materiały.

• Lekcje online są urozmaicane interesującymi ćwiczeniami, grami i zadaniami.

• Kursy internetowe dają wiele nowych możliwości na angażującą, efektywną i przyjemną naukę języka.

zapisy / rejestracja

Tak, chcę zapisać się na kurs jęyzkowe! Jak mogę to zrobić?JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wybierz jedną z metod zapisu:

1. Zadzwoń pod numer telefonu 22 629 45 88
  2. Przyjdź do nas (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro)
  3. Napisz do nas maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Wypełnij formularz rejestracyjny

Formularz rejestracji / zapisu

Zapraszamy do zapisów na kursy w naszej szkole. Podaj nam swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niniejszej rejestracji zgodnie z zasadami opisanymi w klauzuli informacyjnej. /zgoda obowiązkowa/

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach Szkoły Językowej "Centrum Europy" zgodnie z zasadami opisanymi w klauzuli informacyjnej.

Wprowadź kod kontrolny Odśwież Nieprawidłowy kod kontrolny