Idealna sala dla szkoleń dla kilkunastu osób, dobrze oświetlona, klimatyzowana, z pięknym grafiką przedstawiającą urokliwy zakątek południowego wybrzeża Szwecji.

więcej

Duża powierzchnia tablicowa o powierzchni ponad 6 m² została wykonana z białej, gładkiej tapety suchościeralnej. Sala wyposażona jest w nowoczesny projektor cyfrowy o wysokiej rozdzielczości oraz wygodny ekran projekcyjny o wysokim współczynniku pochłaniania o wymiarach 275 cm szer. x 165 cm wys. Duże, otwieralne okna zajmują całą szerokość ściany zapewniając optymalny dopływ światła słonecznego. Za oknami widok na zielony skwer i ulicę Wspólną. Białe, wygodne stoły nadają sali minimalistycznego charakteru i konweniują z funkcjonalną architekturą budynku. Sala wykończona została wielkoformatową fototapetą, na której umieszczono zdjęcie ze szwedzkiego Gullholmen.

Gullholmen to niezwykle urokliwa wyspa i wioska rybacka o tej samej nazwie położone na zachodnim wybrzeżu Szwecji w rejonie Sodra Bohuslän. Na wyspę można dostać się wyłącznie promem, łodzią lub jachtem. Niezwykle gęsta zabudowa powstała w okresie gwałtownego rozwoju przemysłu rybołówstwa w tym rejonie w pierwszych dwóch dekadach XX w. W szczytowym okresie malutką wyspę zamieszkiwało ponad 800 mieszkańców. Dziś jest ich zaledwie 85. Z wysoko położonych zachodnich brzegów rozpościera się widok na usłane tysiącami skalistych wysp i wysepek wybrzeże.

Formularz kontaktowy

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Proszę wprowadzić Imię

Wypełnij pole NAZWISKO

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowy adres Email.

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Nieprawidłowe dane

Back to top