Od lat specjalizujemy się w nauczaniu „niezwykłych” języków obcych pracowników firm i instytucji. W naszej ofercie znajdują się między innymi kursy z języka serbskiego.

Lektorzy, którzy prowadzą kursy języka serbskiego dla firm i instytucji, są nie tylko doskonałymi lingwistami i miłośnikami kultury Serbii, ale również dysponują odpowiednim doświadczeniem we współpracy ze światem biznesu. Dokładają zatem starań, aby kurs języka serbskiego był efektywny, praktyczny i dostosowany do potrzeb Słuchaczy oraz ich pracodawców.

Realizując szkolenia z języka serbskiego lektorzy korzystają z:

• materiałów audiowizualnych, m.in. wywiadów, fragmentów konferencji biznesowych, wiadomości, filmów, piosenek,
  • materiałów dydaktycznych opracowanych w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • aktualnych materiałów ze świata biznesu i danej branży,
  • gier i zabaw pobudzających kreatywność Słuchaczy,
  • ćwiczeń pozwalających w praktyce zastosować zdobyte umiejętności poprzez arażnowanie realnych sytuacji biznesowych.

Kursy języka serbskiego są realizowane w siedzibie Klienta lub w naszej Szkole (ścisłe centrum Warszawy).