Od lat specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych pracowników firm i instytucji. W naszej ofercie znajdują się między innymi kursy z języka francuskiego.

Lektorzy, którzy prowadzą kursy języka francuskiego dla firm i instytucji, są doskonałymi lingwistami i miłośnikami kultury Francji i również dysponują odpowiednim doświadczeniem we współpracy ze światem biznesu. Dokładają zatem starań, aby kurs języka francuskiego był efektywny, praktyczny i dostosowany do potrzeb kursantów i ich pracodawców.

Realizując szkolenia językowe lektorzy języka francuskiego korzystają z:

• materiałów dydaktycznych opracowanych w odpowiedzi na potrzeby Klienta,
  • gier i zabaw pobudzających kreatywność Słuchaczy,
  • materiałów audiowizualnych, m.in. wywiadów, fragmentów konferencji biznesowych, wiadomości, filmów, piosenek,
  • aktualnych materiałów ze świata biznesu i danej branży,
  • ćwiczeń pozwalających w praktyce zastosować zdobyte umiejętności poprzez aranżowanie realnych sytuacji biznesowych.

Kursy języka francuskiego są realizowane w siedzibie Klienta lub w naszej Szkole (centrum Warszawy).