Fiona Denayer

lektor języka: niderlandzkiego, native speaker

Native speaker, pochodzi z Flandrii w Belgii. Ukończyła studia magisterskie z historii na Uniwersytecie w Gandawie. Następnie uzyskała dyplom na specjalizacji dla nauczycieli języka niderlandzkiego w Brukseli. Prowadzi kursy grupowe na poziomach B i C, a kursy indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zna język niderlandzki, francuski, angielski i polski.

W Centrum Europy uczy od 2015 roku.

Anita Jaskuła

lektor języka: niderlandzkiego, niemieckiego

Uzyskała tytuł magistra germanistyki i niderlandystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Języka niderlandzkiego uczyła się też w ramach stypendium na Uniwersytecie w Leiden (Holandia). Jest nauczycielem języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej.

W Centrum Europy uczy j. niderlandzkiego od 2006 roku.

zapisy / rejestracja

Tak, chcę zapisać się na kurs jęyzkowe! Jak mogę to zrobić?JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wybierz jedną z metod zapisu:

1. Zadzwoń pod numer telefonu 22 629 45 88
  2. Przyjdź do nas (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro)
  3. Napisz do nas maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Wypełnij formularz rejestracyjny

Formularz rejestracji / zapisu

Zapraszamy do zapisów na kursy w naszej szkole. Podaj nam swoje dane kontaktowe, a skontaktujemy się z Tobą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji niniejszej rejestracji zgodnie z zasadami opisanymi w klauzuli informacyjnej. /zgoda obowiązkowa/

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji o nowościach i promocjach Szkoły Językowej "Centrum Europy" zgodnie z zasadami opisanymi w klauzuli informacyjnej.

Wprowadź kod kontrolny Odśwież Nieprawidłowy kod kontrolny