Anita Jaskuła

lektor języka: niderlandzkiego, niemieckiego

Uzyskała tytuł magistra germanistyki i niderlandystyki na Uniwersytecie Warszawskim. Języka niderlandzkiego uczyła się też w ramach stypendium na Uniwersytecie w Leiden (Holandia). Jest nauczycielem języka niemieckiego w szkole ponadgimnazjalnej.

Damian Olszewski

Absolwent filologii niderlandzkiej na KUL-u, doktorant w zakresie współczesnej literatury niderlandzkiej. Języka niderlandzkiego naucza w szkołach językowych i na uniwersytetach od 2018 roku. Aktywny tłumacz literacki i medyczny języka niderlandzkiego. Umiejętności językowe i tłumaczeniowe szkolił m.in. na stypendiach w Amsterdamie, Rzymie i w Wiedniu.

Ewa Fiuk-Cerrone

lektor języka: niderlandzkiego

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego kierunku germanistyka oraz Universiteit Leiden w Holandii kierunku niderlandystyka. Jest absolwentką programu Huygens rządu holenderskiego dla utalentowanych studentów. Specjalizuje się w językoznawstwie niderlandzkim, a w szczególności w zmianach znaczeniowych wyrazów.

Fiona Denayer

lektor języka: niderlandzkiego, native speaker

Native speaker, pochodzi z Flandrii w Belgii. Ukończyła studia magisterskie z historii na Uniwersytecie w Gandawie. Następnie uzyskała dyplom na specjalizacji dla nauczycieli języka niderlandzkiego w Brukseli. Prowadzi kursy grupowe na poziomach B i C, a kursy indywidualne na wszystkich poziomach zaawansowania. Zna język niderlandzki, francuski, angielski i polski.

W Centrum Europy uczy od 2015 roku.

Jakub Rożdzyński

lektor języka: nideraldzkiego

Absolwent filologii niderlandzkiej i lingwistyki stosowanej na UAM w Poznaniu. Lektor niderlandzkiego, niemieckiego oraz polskiego jako obcego z ponad 10-letnim doświadczeniem. Pasjonuje się językami obcymi, przekładem literackim, historią, kulturą i sportem.

Michiel van Blommestein

lektor języka: niderlandzkiego

Absolwent Uniwersytet Utrecht, kierunku Anglistyka z specjalizacją Historia Międzynarodowych Stosunkach oraz kierunku Dziennikarstwo na Uniwersytet Erasmusa w Rotterdamie. Języka polskiego nauczył się na Uniwersytecie Łódzkim. W Centrum Europy naucza jako native speaker od 2019 r. na poziomach średnio-zaawansowanych i zaawansowanych.

Od 2010 r. pracuje w Polsce jako dziennikarz, tłumacz i copywriter dla holenderskich i międzynarodowych mediów oraz tworzy publikacje branżowe. Pisał m.in. dla EW (były Elsevier Weekblad), ZDNet, Nieuwe Oogst, Nieuwsblad Transport. Były korespondent dla centralnej redakcji holenderskich gazet regionalnych. Jako copywriter specjalizuje się w IT i biznesowych technologiach.

zapisy / rejestracja

Tak, chcę zapisać się na kurs językowy! Jak mogę to zrobić? JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Wybierz jedną z metod zapisu:

1. Zadzwoń pod numer telefonu 22 629 45 88
  2. Przyjdź do nas (ul. Wspólna 56 w Warszawie, I piętro)
  3. Napisz do nas maila pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Wypełnij formularz kontaktowy